0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Podzimní tábor ve Finsku

Letní prázdniny sice končí, ale ještě jsou tu ty podzimní! Strávíš je s Mladiinfo a pojedeš na Erasmus+ tábor ve Finsku? Projekt za polárním kruhem čeká na tebe!

Proč říkáme tábor ve Finsku, když je to výměna mládeže?
Správně se jedná o výměnu mládeže pod programem Erasmus+ od Evropské unie, ale ne každý to zná a my to chceme přiblížit i nováčkům. Představit si to můžeš opravdu jako tábor, kde se v přátelské skupině naučíš něco nového, poznáš nové kámoše, užiješ si nějakou srandu a pojedeš domů jako nový člověk. Každý den projektu máš strukturovaný program, ale neboj, není to žádná dřina, spíš zábava a dobrodružství. Den co den zažiješ něco nového, poznáš kousek sama sebe, zúčastníš se zajímavých workshopů a angličtina pro tebe nebude už noční můra (potvrzuje 10 z 10 účastníků). Učíš se pomocí her, simulací, interaktivního programu a taky hlavně tím, že si dané věci přímo vyzkoušíš.

Každý projekt má svoje určité téma, abys dokázal/a dopředu říct, zda tě to bude bavit nebo ne. Náš „tábor” ve Finsku se jmenuje Green Steps. Obklopený/á nádhernou finskou přírodou se budeš učit, jak být k přírodě více šetrný, jak ji udržitelně využívat ve svůj prospěch a jak z ní čerpat energii. Slíbit můžeme taky trochu neškodného aktivismu, kdy budeš s celou skupinou připravovat eko událost pro celé městečko. Nudit se určitě nebudeš.

zdroj a více info: https://www.mladiinfo.cz/podzimni-projekt-finsko/

Jiří Gabriel Kučera26.08.2022