0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

30.září 2022
Florida po hurikánu Ian
Příklady dobré praxe
 Obvykle se říká, že po bouřce přichází slunce, ale pro Floriďany to byli dobrovolníci, kteří dorazili v houfech. Hurikán Ian nechal mnoho lidí na Floridě bez ničeho. 
Číst článek >>
26.září 2022
Mimořádná výzva
Dobrovolnictví v ČR
Ministerstvo vnitra zveřejnilo výzvu k podávání žádostí o dotaci v Programu podpory fungování Regionálních dobrovolnických center v souvislosti se zvládáním dopadů uprchlické vlny související s invazí Ruské federace na Ukrajinu (dále jen „Program“) s termínem do 27.10.2022.
Číst článek >>
22.září 2022
Snídaně koordinátorů dobrovolnictví
Příklady dobré praxe
Platforma organizací, která vznikla jako jeden z výstupů za období realizace Regionálního dobrovolnického centra pro Jihočeský kraj, se neformálně setkala v Selesiánském středisku mládeže v Českých Budějovicích.
Číst článek >>
15.září 2022
World Cleanup Day
Dobrovolnictví v ČR
Celosvětový úklidový den (World Cleanup Day) je největší globální dobrovolnická akce, která v jeden den spojí dobrovolníky z více jak 190 zemí celého světa.
Číst článek >>
12.září 2022
Setkání s náměstkyní hejtmana
Příklady dobré praxe
Regionální dobrovolnické centrum pro Jihočeský kraj, tedy platforma dobrovolnických organizací v jižních Čechách, se setkalo s náměstkyní hejtmana Lucií Kozlovou.
Číst článek >>
26.srpna 2022
Podzimní tábor ve Finsku
Dobrovolnictví v regionu
Správně se jedná o výměnu mládeže pod programem Erasmus+ od Evropské unie, ale ne každý to zná a my to chceme přiblížit i nováčkům. Představit si to můžeš opravdu jako tábor, kde se v přátelské skupině naučíš něco nového, poznáš nové kámoše, užiješ si nějakou srandu a pojedeš domů jako nový člověk.
Číst článek >>