0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

30.listopadu 2023
Vyhlášení národní Ceny za DOBROvolnictví Ministerstva vnitra v kategorii dobrovolník a dobrovolnická organizace za rok 2023
Dobrovolnictví v ČR
Ministerstvo vnitra ČR se rozhodlo udělit národní cenu z došlých nominací, která zasílala Regionální dobrovolnická centra, popř. Krajské úřady, tam, kde RDC není. Ze zaslaných nominací vybrala komise sestavená Ministerstvem vnitra vždy jednoho oceněného v každé kategorii.
Číst článek >>
30.listopadu 2023
Zapojení dobrovolníků při společném řešení mimořádných událostí velkého rozsahu
Dobrovolnictví v ČR
Regionální dobrovolnické centrum pro Jihočeský kraj se zúčastnilo konference „Zapojení dobrovolníků při společném řešení mimořádných událostí velkého rozsahu“. Ta se konala v sídle Ministerstva vnitra České republiky v Praze.
Číst článek >>
28.listopadu 2023
Sebeřízení
Příklady dobré praxe
Na konci listopadu proběhl workshop NEHIERARCHICKÉ/PARTICIPATIVNÍ ŘÍZENÍ, kterým provázela Petra Frühbauerová z organizace NaZemi. Projekt byl podpořen Ministerstvem Vnitra ČR a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s RDC pro Jihomoravský kraj. 
Číst článek >>
21.listopadu 2023
Konference představí podoby dobrovolnictví v kraji
Dobrovolnictví v regionu
Zveme vás na konferenci "Podoby dobrovolnictví v Jihočeském kraji"
Číst článek >>
14.listopadu 2023
Sbírka potravin
Dobrovolnictví v regionu
Letošní rok se opět konala Sbírka potravin. Lidé darovali naprosto neuvěřitelných 624 tun potravin a drogerie, což je nejvíce v historii Sbírky potravin!
Číst článek >>
07.listopadu 2023
Dobrovolníci sázeli stromy
Dobrovolnictví v regionu
Stromy patří mezi největší organismy na zemi, jsou nejen potěchou pro oko, ale mají také celou řadu důležitých a pro život na zemi podstatných vlastností.
Číst článek >>