0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Zaměstnanci Městkého úřadu Netolice pravidelně pomáhají

Zaměstnanci Městkého úřadu Netolice pravidelně pomáhají
 
 Ani tentokrát nás zaměstnanci Městského úřadu v Netolicích v Linhartu nenechali na holičkách... V úterý 26. 7. přijela sedmičlenná netolická skupina a za jediný den dokázala natřít celý nový zahradní domek včetně vnitřních podlah a venkovního pláště, který krásně namořili třešňovým odstínem.

Zkrátka "kdo umí, ten umí..."

Firemní dobrovolnictví velice pomáhá neziskovým organizacím, neboť se tak dostává pomoci s jejich každodenními i nečekanými starostmi a potřebami, které by sami nezvládli (jako my natřít poměrně vysoký zahradní domek). Zkušenosti firemních dobrovolníků často ukazují, že dobrovolnictví je pro ně zdravou výzvou a neobvyklou příležitostí pro seberealizaci a zpestření pracovního stereotypu. Netoličtí zaměstnanci Městského úřadu ukázali, že neumějí jen svou odbornou a administrativní profesi, ale také umí přiložit ruku k dílu, jsou pečliví a ochotní udělat něco pro druhé.
Význam firemního dobrovolnictví zaměstnanců je rozhodně součástí firemní kultury a "Netoličáci" mají být na své "úředníky z radnice" právem hrdí.

Děkujeme moc celému sedmičlennému týmu a srdečně všechny zveme na náš Benefiční večer na konci prázdnin, v pátek 26. srpna, kde vystoupí folkrocková kapela Epydemye a Chelčické štěstí zahraje novou premiéru Sůl nad zlato.

S díky všichni Linhartovští.

zdroj: https://www.linhart-chelcice.cz/

Jiří Gabriel Kalima02.08.2022