0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Military death march

Název MILITARY DEATH MARCH si neklade za cíl oslavovat smrt. Klade si za cíl uctít smrt nevinných žen a dívek způsobem tomu odpovídajícím, tedy tím, že si každý účastník projde část trasy, kterou tyto ženy a dívky byly nuceny ujít a zastaví se na místech, kde umíraly.

K uctění památky jste se mohli zapojit na různách trasách:

EXTREME - bez povinné trasy, cca 75 km, nutné ujít do 24 hodin (2 místa, kde je třeba se nahlásit)
WALKING - stanovená trasa dlouhá 30 km (1 místo k nahlášení)
SYMBOLIC - stanovená trasa dlouhá 12 km

SUPER EXTREME WALKER - více než 117 km, kombinace extreme, walking a symbolic
EXTREME WALKER - více než 105 km, kombinace extreme a walking
EXTREME SYMBOL - cca 87 km, kombinace extreme a symbolic
SYMBOL WALKER - cca 42 km, kombinace walking a symbolic

DOPROVOD - bez nároku na medaili - libovolná kombinace

Na tomto pochodu se podíleli i dobrovolníci a ti na facebook uveřejnili: "Jsme studenti medicíny ze spolku IFMSA Czech Republic a díky naší skvělé velitelce Domča Jurčová a Luky Pý (Lukáš Perný, organizátor pochodu a ředitel pochodu je Jaroslav Nábělek) společně jsme měli možnost letos pomoc s organizací této skvělé akce! Byli jsme ti v oranžovém, které jste jako účastníci potkávali na registraci, checkpointech nebo v cíli a máme tu jednu zprávu od nás pro všechny zúčastněné: Klobouk dolů! Viděli jsme vás všechny v průběhu vašich výkonů po celý víkend a máme k vám všem neskutečnou úctu, respekt a obdiv! Jste skvělý a zasloužíte si velkou gratulaci! Díky vám jsme zažili skvělý víkend a doufáme, že si to společně s vámi budeme příští rok moct zopakovat." 

Tento pochod též podporuje organizaci KreBul, o. p. s., která letos věnovala účastníkům kartičky s fotografiemi a leták s informacemi o antiseminitsmu. Společným dílem a výsledkem spolupráce těchto organizací je např. multikulturní knihovnička s možností zapůjčit si literaturu s tématem II. světové války. 

Za RDC JčK

Jiří Gabriel Kučera

Jiří Gabriel Kalima26.04.2022