0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

15.února 2023
Hostíme studenta
Dobrovolnictví v regionu
„Hoštění zahraničního studenta je skvělou možností, jak prohloubit znalosti o nové kultuře a sdílet vaši vlastní kulturu a hodnoty. Stačí postel, místo u stolu a místo v srdci.“ Toto naleznete na stránkách www.afs.cz. Chcete vědět více? Čtěte dál!
Číst článek >>
14.února 2023
Na čtyři měsíce do Severní Makedonie
Možnosti zapojení
Čtyřměsíční dobrovolnictví v Severní Makedonii volá! Vybereš si projekt týkající ekologie nebo digitálních technologií?
Číst článek >>
06.února 2023
Zemětřesení v Turecku a Sýrii
Možnosti zapojení
Jihovýchodní Turecko a severní Sýrii zasáhlo 6. 2. 2023 zemětřesení o síle 7,8 stupně Richterovy škály, které způsobilo smrt a zranění velkého množství lidí a obrovské materiální škody.
Číst článek >>
31.ledna 2023
Ministerstvo podpořilo dobrovolnictví v nemocnicích 50 miliony korun z fondů EU
Dobrovolnictví v ČR
Dobrovolnictví je dlouhodobě nedílnou součástí zdravotnictví a přináší užitek jak pacientům a zdravotníkům, tak i samotným dobrovolníkům. Ministerstvo zdravotnictví věří, že se bude dobrovolnictví ve zdravotnictví dále rozvíjet a rozšiřovat do dalších zdravotnických zařízení.
Číst článek >>
25.ledna 2023
Výzva byla naplněna
Příklady dobré praxe
SeniorPoint Prachatice, zaměstnanci Městského úřadu Prachatice, již v loňském roce, vyrobili, uháčkovali, upletli stovky čepiček, ponožek, hraček v rámci dobrovolnictví.
Číst článek >>
24.ledna 2023
Ukliďme Česko 2022
Příklady dobré praxe
V roce 2022 se do úklidů zapojilo téměř 200 000 dobrovolníků, kteří během 4 687 akcí uklidili 2 730 tun odpadů, uvedli u příležitosti Mezinárodního dne dobrovolníků organizátoři akce Ukliďme Česko.
Číst článek >>