0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

07.června 2021
Už zase můžeme pomáhat v neziskovkách!
Dobrovolnictví v ČR
Z došlé pošty: Tamjdem, o.p.s. od roku 2013 pomáhá růst různorodým neziskovkám po celé České republice. Pořádá pro ně denní, víkendové a týdenní dobrovolnické akce na pomoc s manuální prací a šetří tak jejich čas, lidi a peníze.
Číst článek >>
28.května 2021
Temperi - výroční zpráva
Možnosti zapojení
Správní rada Temperi, o.p.s. na svém zasedání dne 5. května 2021 schválila Výroční zprávu Temperi, o.p.s. za rok 2020. Přečtěte si celou naši výroční zprávu
Číst článek >>
24.května 2021
Evropský dobrovolník
Dobrovolnictví v regionu
Evropský dobrovolník je kampaní programu Evropského sboru solidarity, který náleží pod Evropskou unii. Evropský sbor solidarity mladým lidem umožňuje získat cenné zkušenosti a pracovat jako dobrovolník v zemích Evropy i mimo ni. V České republice je program administrován Domem zahraniční spolupráce.
Číst článek >>
18.května 2021
Testování dobrovolníků
Dobrovolnictví v ČR
V mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví pro oblast zdravotních a sociálních služeb je s účinností od 9. března 2021 jasně dána povinnost testování pro osoby přicházející do přímého kontaktu s klienty, tedy včetně dobrovolníků...
Číst článek >>
12.května 2021
Takoví jsme pomůže i dobrovolnictví
Dobrovolnictví v ČR
V České republice působí více než 140 tisíc nestátních neziskových organizací. Důvěra v takzvané "neziskovky" je ale nízká. Změnit to chce jejich nová společná kampaň Takoví jsme.
Číst článek >>
07.května 2021
Informace o školení i pro dobrovolníky
Dobrovolnictví v regionu
Informace o školení i pro dobrovolníky:
Číst článek >>