0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

21.dubna 2022
Tamjdem s dobrovolníky
Možnosti zapojení
Tamjdem s dobrovolníky každý rok pomáhá neziskovkám po celém Česku. O pomoc s manuální prací se na nás i letos obrátilo už 15 organizací, a tak postupně plníme víkendy dobrovolnickými akcemi. 
Číst článek >>
21.dubna 2022
Prezentace platformy RDC JčK
Možnosti zapojení
Regionální dobrovolnické centrum pro Jihočeský kraj se účastnilo Veletrhu práce, který pořádala Jihočeská hospodářská komora. Veletrh byl určen široké veřejnosti včetně studentů. Návštěvníci měli jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace.
Číst článek >>
20.dubna 2022
Dny dobrovolnictví v kraji ukázaly pestrost v nabídce
Dobrovolnictví v regionu
Regionální dobrovolnické centrum pro Jihočeský kraj připravilo dvoudenní dny dobrovolnictví. Jejich cílem bylo ukázat, jak pestrá je nabídka příležitostí pro případné dobrovolníky a také, jak je důležité darovat právě svůj čas pro pomoc druhým. To vše v rámci projektu Rozvoj dobrovolnictví v ČR.
Číst článek >>
14.dubna 2022
Prezentace dobrovolnictví
Příklady dobré praxe
V pondělí 11. dubna 2022 proběhla prezentace dobrovolnické činnosti DC ADRA ČB na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické.
Číst článek >>
14.dubna 2022
Leták dobrovolnictví
Možnosti zapojení
Představujeme vám leták, který vznikl ve spolupráci organizací v jižních Čechách, které pracují s dobrovolníky
Číst článek >>
06.dubna 2022
Kupte si medvídka - pomozte Ukrajině   
Příklady dobré praxe
Podle Google má v současnosti Ukrajina 44 milionů obyvatel, a tak jsme zvolili symbolickou částku 440 Kč. Kromě skvělého pocitu dostanete medvídka s logem Ukrajiny, kterého si můžete koupit od úterý do neděle mezi 9,00 a 17,30 hodinou přímo na pokladně Jihočeského muzea.
Číst článek >>