0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

15.září 2023
Nadace EP Corporate Group vyhlašuje grantovou výzvu
Možnosti zapojení
Programová oblast Senioři v nouzi je zaměřena na zvýšení kvality života seniorů, kteří zůstávají ve svém domácím prostředí a pokrytí jejich základních životních potřeb.
Číst článek >>
13.září 2023
Školení k novému podávání grantů na dobrovolnické programy
Dobrovolnictví v ČR
Zástupce RDC pro Jihočeský kraj se zúčastnil na Ministerstvu vnitra ČR v Praze školení k novému způsobu podávání žádostí o dotace pro rok 2024. Ty se letos podávají do 2.10.2023 včetně.
Číst článek >>
12.září 2023
Zahrada slouží veřejnosti
Dobrovolnictví v regionu
Zahrada u vimperské nemocnice opět začala sloužit veřejnosti. Postaral se o to spolek dobrovolníků a otevřela ji sobotní zahradní slavnost.
Číst článek >>
11.září 2023
Snídaně koordinátorů dobrovolnictví
Příklady dobré praxe
V první polovině září se setkali koordinátoři dobrovolnictví, tentokrát v Prachaticích. Hostitelem bylo Dobrovolnické centrum Prachatice (DCPt), pod KreBul, o. p. s.
Číst článek >>
07.září 2023
Regionální dobrovolnická centra se opět setkala
Příklady dobré praxe
Regionální dobrovolnická centra (RDC) se opět po prázdninách setkala v on-line prostředí. Je již pravidlem, že první čtvrtek v měsíci se setkají RDC a sdílejí své úspěchy, cesty, možnosti, ale i to, s čím se potýkají či připravují.
Číst článek >>
06.září 2023
Koncepce integrace cizinců
Možnosti zapojení
Cílem Center je vytvořit prostor pro dlouhodobou a koncepční podporu integrace cizinců do majoritní společnosti. Centra na podporu integrace cizinců tvoří komplexní síť v rámci celé republiky, která zajišťuje realizaci integrační politiky ČR ve vztahu k cílové skupině cizinců.
Číst článek >>