0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

04.ledna 2021
Tři králové přijdou! Tentokrát popřejí online
Dobrovolnictví v ČR
Pandemie nemoci covid-19 zasáhne i do průběhu tradiční dobročinné Tříkrálové sbírky. Po dobu trvání 5. stupně PES kolednické skupinky do ulic nevyjdou, protože zdraví koledníků a dárců je pro Charitu na prvním místě. O koledu ale lidé nepřijdou. Tři králové dorazí mimořádně online!
Číst článek >>
04.ledna 2021
ADRA vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc lidem zasaženým zemětřesením v Chorvatsku
Možnosti zapojení
Humanitární organizace ADRA vyhlásila veřejnou sbírku určenou na zajištění aktivit spojených s přímou pomocí lidem v Chorvatsku, kteří byli zasaženi dvěma zemětřeseními o síle 5,2 a 6,4 stupně ve dnech 28. - 29. 12. 2020. Vybraná částka půjde především na zajištění ubytování pro rodiny, které z
Číst článek >>
04.ledna 2021
Vánoční překvapení - Den sousedů
Příklady dobré praxe
Děti navštěvující výtvarný kroužek při Dobrovolnickém centru napekly a připravily vánoční překvapení pro sousedy z ulice B. Němcové. Radost tím děti udělaly nejen lidem ze sousedství, ale také samy sobě. Děkujeme našim dobrovolnicím Zdeňce a Andrejce!
Číst článek >>
11.prosince 2020
AIESEC – největší studenty řízená organizace na světě!
Možnosti zapojení
Staň se jedním z více než 40 000 členů AIESEC napříč světem! Propojíš se s mladými lidmi, kteří smýšlí podobně jako ty a zajímají se o globální problémy. V AIESEC jde o učení praktickou formou a to je právě to, co ti umožní rozvinout tvé kompetence z hlediska znalostí, dovedností a chování.
Číst článek >>
09.prosince 2020
ČSOB pomáhá regionům
Dobrovolnictví v regionu
ČSOB pomáhá regionům společně s širokou veřejností již mnoho let. Podporujeme různorodé dobročinné projekty, které mají jedno společné. Zlepšují kvalitu života v Česku a přináší radost lidem, zapojují v činnosti dobrovolníky.
Číst článek >>
09.prosince 2020
PŘEDSTAVUJEME: Dobrovolnická centra v jČ - ADRA (Adventist Development and Relief Agency)
Možnosti zapojení
ADRA (Adventist Development and Relief Agency) je mezinárodní humanitární organizace poskytující pomoc lidem v nouzi. ADRA Česká republika je součástí mezinárodní sítě organizací ADRA, které působí ve více než 130 zemích světa. V České republice pracujeme od roku 1992.
Číst článek >>