0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

12.září 2022
Setkání s náměstkyní hejtmana
Příklady dobré praxe
Regionální dobrovolnické centrum pro Jihočeský kraj, tedy platforma dobrovolnických organizací v jižních Čechách, se setkalo s náměstkyní hejtmana Lucií Kozlovou.
Číst článek >>
26.srpna 2022
Podzimní tábor ve Finsku
Dobrovolnictví v regionu
Správně se jedná o výměnu mládeže pod programem Erasmus+ od Evropské unie, ale ne každý to zná a my to chceme přiblížit i nováčkům. Představit si to můžeš opravdu jako tábor, kde se v přátelské skupině naučíš něco nového, poznáš nové kámoše, užiješ si nějakou srandu a pojedeš domů jako nový člověk.
Číst článek >>
22.srpna 2022
Jízda k začlenění
Příklady dobré praxe
Aktivita DiscoverEU – jízda k začlenění umožňuje uspořádat vlakovou cestu po Evropě pro čerstvě plnoleté, kteří čelí omezeným příležitostem a na takovou cestu by sami nevyrazili
Číst článek >>
22.srpna 2022
Dobrovolníci u neslyších
Možnosti zapojení
Dobrovolníci mohou svou činnost vykonávat i u neslyšících...
Číst článek >>
19.srpna 2022
Kam až dospějeme při hledání dobrovolníků?
Příklady dobré praxe
Díky zkušenostem, které jsme získali jako Regionální dobrovolnické centrum pro Jihočeský kraj, jsme se setkali s tím, že pro mnohé organizace je velmi těžké získat dobrovolníky. Vyhledávání, kontaktování, vysvětlení výhod, sepsání smlouvy, koordinace, a především udržení dobrovolníků...
Číst článek >>
16.srpna 2022
Cestování časem s Dobrovolnickým centrem
Příklady dobré praxe
Přinášíme pár řádků o tom, jak jsme celý týden díky projektovým dnům a tandemovému vzdělávání v rámci Young Caritas putovali nejen v čase.
Číst článek >>