0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

31.ledna 2023
Ministerstvo podpořilo dobrovolnictví v nemocnicích 50 miliony korun z fondů EU
Dobrovolnictví v ČR
Dobrovolnictví je dlouhodobě nedílnou součástí zdravotnictví a přináší užitek jak pacientům a zdravotníkům, tak i samotným dobrovolníkům. Ministerstvo zdravotnictví věří, že se bude dobrovolnictví ve zdravotnictví dále rozvíjet a rozšiřovat do dalších zdravotnických zařízení.
Číst článek >>
25.ledna 2023
Výzva byla naplněna
Příklady dobré praxe
SeniorPoint Prachatice, zaměstnanci Městského úřadu Prachatice, již v loňském roce, vyrobili, uháčkovali, upletli stovky čepiček, ponožek, hraček v rámci dobrovolnictví.
Číst článek >>
24.ledna 2023
Ukliďme Česko 2022
Příklady dobré praxe
V roce 2022 se do úklidů zapojilo téměř 200 000 dobrovolníků, kteří během 4 687 akcí uklidili 2 730 tun odpadů, uvedli u příležitosti Mezinárodního dne dobrovolníků organizátoři akce Ukliďme Česko.
Číst článek >>
23.ledna 2023
Mladiinfo ČR hledá nové redaktory!
Dobrovolnictví v regionu
Rád/a cestuješ, zajímáš se o dobrovolnictví, stáže a další příležitosti pro seberozvoj? Psaní ti není cizí? Chceš být součástí největšího infoportálu pro mladé lidi v České republice? V Mladiinfo ČR hledají redaktory!
Číst článek >>
17.ledna 2023
Nejlepší letní dobrovolnické zahraniční programy pro roky 2023 a 2024
Dobrovolnictví v regionu
International Volunteer HQ již více než 15 let provozuje nejlepší světové letní dobrovolnické zahraniční programy, ty jsou navrženy tak, aby vám pomohly ponořit se do některých z nejvyhledávanějších turistických destinací na světě a vrátit se prostřednictvím iniciativ vedených komunitou.
Číst článek >>
14.prosince 2022
Veselé Vánoce a šťastný nový rok
Dobrovolnictví v ČR
Všem přejeme nádherné prožití Vánoc a šťastný nový rok!
Číst článek >>