0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

14.ledna 2022
ADRA slaví 30 let
Příklady dobré praxe
Tento rok oslaví ADRA krásné „kulatiny“. Již 30 let plní naše humanitární a rozvojová organizace ADRA Česká republika své poslání a pomáhá lidem v nouzi.
Číst článek >>
12.ledna 2022
Kulatý stůl
Dobrovolnictví v regionu
Regionální dobrovolnické centrum pro Jihočeský kraj iniciovalo kulatý stůl, na kterém vystoupili zástupci MV, za JčK náměstkyně hejtmana a s postřehy přispěly organizace pracující s dobrovolníky.
Číst článek >>
11.ledna 2022
Dobrovolnická výzva: Kufřík pro opuštěná miminka
Možnosti zapojení
Zkusme vyrobit do Kufříku pro opuštěná miminka háčkované svetříky, bačkůrky, čepičky, hračky – čápa, panenku, autíčko.
Číst článek >>
10.ledna 2022
Povinné testování dobrovolníků
Dobrovolnictví v ČR
Od 17. 1. bude platit povinnost testovat zaměstnance (i dobrovolníky!!!) 2x týdně, přičemž druhé testování v týdnu proběhne nejdříve 3. den po tom prvním. Pokud zaměstnanec nebude v termínu testování přítomen na pracovišti, musí být otestován při svém návratu.
Číst článek >>
10.ledna 2022
Dotazník spokojenosti. Prosím vyplňtě
Dobrovolnictví v regionu
RDC pro Jihočeský kraj má poslední monitorovací období projektu a tak prosíme všechny, kteří zavítají na naše stránky, aby vyplnili dotazník spokojenosti.
Číst článek >>
03.ledna 2022
Tříkrálová sbírka je za dveřmi
Dobrovolnictví v regionu
Při posledním ročníku sbírky jsme se museli obejít bez koledníků, které nahradili koledníci online. Přestože je doba stále složitá, koledníci 1. ledna 2022 přijdou k vám a budou rozdávat radost a požehnání, a také prosit o příspěvek na lidi v nouzi.
Číst článek >>