0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

01.února 2021
Dobrovolníci namlouvají seniorům knížky
Příklady dobré praxe
Dobrovolníci, kteří nyní vzhledem k současné pandemii koronaviru nemohou navštěvovat klienty domovů pro seniory a nemocnici, vymysleli náhradní plán!
Číst článek >>
01.února 2021
PŘEDSTAVUJEME: Dobrovolnická centra v jČ – Oblastní charita Písek
Možnosti zapojení
Dobrovolnické centrum koordinuje práci dobrovolníků ve městě Písek a jeho okolí. Jeho úkolem je přijímat dobrovolníky s jakýmkoliv zaměřením a vymezením činnosti, vysílat je k cílovým klientům a organizacím a pořádat dobrovolné akce v oblastech, ve kterých se dobrovolníci mohou uplatnit.
Číst článek >>
18.ledna 2021
Trash Hero sbírali odpadky v roce 2020
Příklady dobré praxe
Dobro v nich nezastavila ani pandemie. Svědčí o tom dobrovolníci z neziskové organizace Trash Hero, kteří sbírali po republice odpadky i v uplynulém roce. Úklidu se zúčastnilo více než jeden a půl tisíce dobrovolníků. Vysbírali přitom 38 690 kilo odpadků.
Číst článek >>
15.ledna 2021
Červený kříž uspořádal v Písku kurz pro dobrovolníky
Příklady dobré praxe
Český červený kříž v Písku uspořádal jednodenní kurz, kde se dobrovolníci seznámili s jednoduchými základy péče o nemocného na lůžku.
Číst článek >>
12.ledna 2021
Velká Británie opouští program Erasmus+
Možnosti zapojení
Velká Británie opouští s odchodem z EU i Erasmus+ a Evropský sbor solidarity. Konec výjezdů do Británie to však neznamená.
Číst článek >>
11.ledna 2021
Buď dobrovolníkem CountryRun
Možnosti zapojení
Chtěl(a) bys navázat nová přátelství, podpořit dobrou věc, mít pocit z dobře odvedené práce? Požaduješ férový a individuální přístup? Pomohlo by Ti při pomoci občerstvení, drobný dárek ve formě trička?
Číst článek >>