0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

30.dubna 2024
Druhý život věcem? Má to smysl.
Dobrovolnictví v regionu
Šijeme a vyšíváme, panenky taky rádi máme Po pěti letech došlo na další dobrovolnickou výzvu v rámci Firemního dobrovolnictví Městského úřadu Prachatice, která přinesla věcem druhý život a lidem na chvilku vzpomínání, zábavu a potěšení.
Číst článek >>
26.dubna 2024
Barván neutečeš
Možnosti zapojení
Barvám Neutečeš - se koná již 4. května v Českých Budějovicích na Sokolském ostrově.  Hledáme dobrovolníky!!!
Číst článek >>
25.dubna 2024
Wellbeing
Dobrovolnictví v regionu
Získání vysokoškolského diplomu není konec…a proto vzniklo kariérní centrum JU k propojení univerzitního a pracovního prostředí. A ke dnům dobrovolnictví, připravilo diskuzní panel „Dobrovolnictví jako nástroj wellbeingu“.
Číst článek >>
25.dubna 2024
Startujeme DNY DOBROVOLNICTVÍ
Dobrovolnictví v regionu
České Budějovice, 24. 4. 2024: V Českých Budějovicích, respektive na Teologické fakultě Jihočeské univerzity, odstartovaly DNY DOBROVOLNICTVÍ.
Číst článek >>
18.dubna 2024
Poznejte dobrovolnictví na vlastní kůži: Dny dobrovolnictví 2024 jsou tady!
Dobrovolnictví v ČR
Česká republika se chystá na událost, která propojí dvanáct krajů, stovky organizací a tisíce lidí ve prospěch společného dobra. Ve dnech 25. - 28. dubna 2024 proběhnou Dny dobrovolnictví. Akce, do které se zapojí na 180 organizací v různých krajích České republiky.
Číst článek >>
09.dubna 2024
Prezentace dobrovolnictví
Možnosti zapojení
Přijďte 24. 4. 2024 na Teologickou fakultu Jihočeské univerzity - dozvíte se vše o dobrovolnictví, prezentovat se zde budou organizace pracující s dobrovolníky.
Číst článek >>