0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

06.dubna 2022
Noví pacienti s novými poruchami
Příklady dobré praxe
Na seznamzpravy.cz vyšel článek, který se věnuje problematice péče o duševní zdraví dětí. V Česku se dostala do alarmující krize, shodují se odborníci. 
Číst článek >>
06.dubna 2022
Sbírka potravin na pomoc ukrajinským uprchlíkům
Možnosti zapojení
Diecézní charita České Budějovice vyhlašuje sbírku potravin na přímou pomoc ukrajinským rodinám, které získaly azyl v našem městě. Probíhat bude každou sobotu od 26.3. do konce dubna vždy v čase od 8 do 12 hodin v Kontaktním a poradenském místě.
Číst článek >>
06.dubna 2022
Díky dobrovolnictví se nám otevírají nové dveře, říká Adéla Procházková
Příběhy dobrovolníků
Adéla Procházková působí v Charitě Česká republika jako výkonná asistentka oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce. Mimo jiné má také na starosti dobrovolníky.
Číst článek >>
05.dubna 2022
VÝSLEDKY DOTACÍ 2022
Dobrovolnictví v ČR
Ministerstvo vnitra zveřejnilo výsledky dotací na akreditované projekty
Číst článek >>
01.dubna 2022
Tamjdem nabízí školení
Dobrovolnictví v ČR
Školení pro leadery je skvělou příležitostí, jak se na uspořádání akce připravit pod vedením zkušených lektorek, prohloubit nebo ověřit své dovednosti nejen z oblasti vedení týmů a získat cennou zpětnou vazbu ještě před organizací samotné akce. 
Číst článek >>
31.března 2022
Dny dobrovolnictví v Jihočeském kraji
Dobrovolnictví v regionu
Regionální dobrovolnické centrum pro Jihočeský kraj připravilo na dny 11. a 12. dubna 2022 Dny dobrovolnictví. Jejich cílem je zviditelnit organizace, které pracují s dobrovolníky, ale také samotné dobrovolníky a dobrovolnictví. 
Číst článek >>