0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Zapojení dobrovolníka manuálně

Provozujete neziskovku, která by si přála správně zapojit dobrovolníka na pomoc s manuální prací? Nebo jste jedna z těch neziskových organizací, která už ví, jak na to? V tom případě se asi shodneme, že je za vámi kupa práce a hledání správné cesty mezi slepými uličkami. Pojďme se spojit a předat si svá know-how společně!

Tamjdem má za sebou deset let praxe v propojování neziskových organizací s dobrovolníky, chtěli bychom vám vytvořit prostor pro sdílení vašich poznatků, rad a tipů a naše poselství šířit dále. Srdečně vás zveme k účasti na Kulatém stole pro zástupce neziskových organizací, který se uskuteční 24. března 2023 v Praze.

https://tamjdem.cz/akce/kulaty-stul-pro-zastupce-neziskovych-organizaci/

Síťujte s různě zkušenými zástupci neziskovek, odneste si lepší know how, inspiraci, zajímavé podněty a hlavně nové kontakty. Zaměříme se na témata, která neziskovky nejvíc pálí, jako např. financování, shánění dobrovolníků, spolupráce s místní komunitou/samosprávou a další. Neváhejte a přihlašte se do 13. března, kapacita míst je omezená.

Kulatý stůl je určen zástupcům různorodých neziskových organizací (působící např. v oblastech jako je ochrana přírody a zvířat, kultura a památky, lidi se znevýhodněním a menšiny, děti a mládež, občanská iniciativa a osobní rozvoj, atd. Míříme na neziskové organizace s menšími i většími vlastními zkušenostmi se zapojováním manuálních dobrovolníků do své práce, ať už se jedná o dobrovolníky z firem, škol, místní komunity, prostřednictvím zprostředkovatelů, jako je Tamjdem či v rámci různých mezinárodních programů. Nejde o metropolitní záležitost, rádi bychom přivítali organizace působící v různých regionech po celé ČR.

Termín a místo konání

24. 3. 2023, 14:00 – 17:00, Skautský Institut na Staromáku (Staroměstské náměstí, Praha 1)
Přihláška a účast

V případě zájmu se přihlaste prostřednictvím tohoto formuláře nebo na webu tamjdem.cz.

Za účast na kulatém stole není třeba hradit žádný poplatek a ani není třeba si nic předem připravovat.
Za jednu neziskovou organizaci se skupiny mohou účastnit až 2 zástupci. Je důležité, aby to byl někdo, kdo s manuálními dobrovolníky, nebo výsledky jejich práce pracuje.
S registrací neváhejte! Kapacita akce je omezena pro 20 účastníků a přihlásit se je možné do 13. 3.


Fokusní skupiny realizujeme v rámci projektu „Dopad manuálního dobrovolnictví na rozvoj českých neziskovek”.

https://tamjdem.cz/nas-novy-projekt-s-podporou-nadace-osf-v-programu-active-citizens-fund/

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

zdroj: adam.cz, tamjdem.cz

Jiří Gabriel Kalima06.03.2023