0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

ADRAběh 2020 - běžíme do Mali

Tradiční charitativní závod má pro letošní rok jinou podobu. Humanitární organizace ADRA pořádá již sedmým rokem tento závod a kvůli zásahu koronavirové krize se vše změnilo. Teda, vše ne. Vymyslel se inovativnější formát. Letos se "běží do Mali". Jak se do tohoto závodu zapojit? ADRA poskytuje humanitární pomoc stovkám rodin a maminkám samoživitelkám právě v africkém Mali. A letos se překonává trať 3 000 km. Hledá se 300 běžců, kteří se zapojí a uběhnou (popř. ujdou) 10 km úsek této trasy. Trať si můžete sami vybrat (ať už doma, na dovolené, nebo třeba někam vyjedete a tam si trasu zdoláte).
Proč běžet do Mali?
V této zemi Sahelu, která má dvakrát více obyvatel než ČR, se od převratu v roce 2012 zhoršuje bezpečnostní situace. Vše komplikují nepravidelné deště a rozšiřování pouští související s klimatickou změnou. V současné době zde podle Úřadu pro koordinaci humanitárních záležitostí (OCHA) potřebují humanitární pomoc až 3 miliony osob.????Registrujte se na www.adrabeh.cz do 19.9.
 
  • zaregistrujte se ZDE
  • na základě informací z potvrzovacího e-mailu uhraďte startovné formou příspěvku na veřejnou sbírku
  • počkejte si na originální startovní číslo, které vám zašleme elektronicky
  • vytiskněte si jej a připněte si jej na tričko, až poběžíte 10km symbolické trasy, kdekoliv to máte rádi, a to mezi 19. a 28. 9.

A co dál?

  • vyfoťte se při vašem výkonu a nasdílejte svou startovní fotku na IG nebo FB pod hashtagem „#bezimdoMali“ a označte @adra_cz (váš příspěvek musí být veřejný)

  • můžete si změřit čas vaším telefonem a sdílet ho na vašem IG či FB pod #bezimdoMali nebo ho pošlete e-mailem na ADRU

  • ADRA vylosuje tři výherce, kteří svůj čas nasdíleli nebo poslali a pošle jim vkusné tričko, batůžek a bambusový keep-cup pro radost    Zdroj: adra.cz
Jiří Gabriel Kalima04.09.2020