0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

POZVÁNKY na akce s dobrovolníky

V nedávné době jsme vás informovali o evropském sboru solidarity. Cílem evropského sboru solidarity je nabídnout mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným, podílet se na řešení společenských problémů a zasadit se o vytvoření inkluzivnější společnosti... V Prachaticích v tomto projektu se realizují Carles a Clara - a mají připravený následující program:

Procvičování angličtiny s Carlesem

Máte chuť procvičit se v angličtině? Máte příležitost spolu s naším dobrovolníkem Carlesem, který v KreBul, o.p.s. působí v rámci Evropského sboru solidarity jako dobrovolník.  Zcela zdarma můžete využít konverzační schůzky pro mladé i dospělé. Všechny úrovně od A2. Každou středu od 29. července od 15:30 do 16:45 hodin. Místo konání: KreBul, o.p.s., Zlatá stezka 145, Prachatice.

Procvičování angličtiny při deskových hrách

Chcete si vylepšit své dovednosti v angličtině a zároveň se pobavit u hraní deskových her? Přijďte na naše herní večery. Každou středu od 29. července, vždy v čase 17:00 – 18:30 hodin. Adresa konání: KreBul, o.p.s., Zlatá stezka 145, Prachatice.

Fotografický workshop s Clarou

Dobrovolnice Clara, která v KreBul, o.p.s. působí jako dobrovolnice Evropského sboru solidarity, si pro vás připravila fotografický workshop. Nemusíte s fotoaparátem či svým telefonem umět zacházet, vše si projdete a naučíte. Chcete-li se zapojit do workshopu, dorazte dne 30. července ve 14:00 hodin do prostor KreBul, o.p.s., kde proběhne úvodní setkání s Clarou. Překlad je zajištěn, není tedy potřeba se bát, že nebudete rozumět. Znovuobjevte tedy Prachatice, vezměte svá vnoučata nebo naopak vnoučata své prarodiče, rodiče a zkuste si vytvořit vlastní foto projekt od nuly. V případě dotazů můžete využít telefon: 723 123 093 nebo e.mail: krebul@krebul.cz

ENGLISH CAMP – příměstský tábor

KreBul, o.p.s. a dobrovolníci pořádají ENGLISH CAMP - příměstský tábor, který proběhne od 17. do 21. srpna 2020 v čase 8:00 – 16:00 hodin, v prostorách KreBul, o.p.s., Zlatá stezka 145, Prachatice. Účastníci budou po celou dobu procvičovat své znalosti z angličtiny, konverzovat na různá témata, hrát hry v angličtině, hravou formou se učit nová slovíčka, objevovat nová témata.... Cena tábora včetně obědů a pitného režimu je 1.790,- Kč/dítě Kapacita min. 5, max. 20 dětí

Jiří Gabriel Kalima27.07.2020