0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Mladiinfo ČR hledá nové redaktory!

Rád/a cestuješ, zajímáš se o dobrovolnictví, stáže a další příležitosti pro seberozvoj? Psaní ti není cizí? Chceš být součástí největšího infoportálu pro mladé lidi v České republice? V Mladiinfo ČR hledají redaktory!

Pokud jsi odpověděl/a na všechny tyto otázky kladně, tak hledají právě tebe! Mladiinfo ČR nyní zahajuje nábor nových nadšených lidí, kteří mají zájem ucházet se o místo redaktora či redaktorky v naší organizaci.

Kdo jsme?

Jsme nezisková organizace, která pomáhá mladým lidem určit si svůj další směr! Na našem webu propagujeme cestování, dobrovolnictví, (neformální) vzdělávání a zprostředkováváme účast na zajímavých evropských programech doma i v zahraničí. Díky nám si mladí lidé mohou plnit svoje sny, najít a přihlásit se na stáž, která jim změní život, nebo vyjet na Erasmus+ projekt, díky kterému dostanou chuť více objevovat svět a zaměřit se na svůj osobní růst. Organizujeme výměny mládeže a školení tady v Česku, v Brně pak provozujeme Knihovnu věcí, zastřešujeme projekt Jazykový tandem a pořádáme lokální akce (např. swapy, konverzační kluby).

Pokud rád/a vyhledáváš nové výzvy a příležitosti, jak se posunout dál a chceš svoje nadšení a zkušenosti šířit a sdílet s ostatními, pak do našeho týmu jistě zapadneš. Naše organizace funguje na dobrovolnické bázi a činnost je tedy neplacená. Ale nepřestávej číst! Věříme, že i tak toho spoustu získáš a posuneš se díky nám dál.

Jaké máme na redaktory požadavky?                                  

Být aktivní a sám/sama vyhledávat aktuální nabídky a příležitosti, které by se mohly sdílet skrze náš web a posílat je tak dál

Napsat alespoň 2-3 články za měsíc

Být zběhlý/á v českém jazyce a jeho pravopise

Používat Facebook a e-mail, což jsou naše hlavní komunikační kanály

V rámci dobrovolnictví v Mladiinfo zdarma absolvovat kurz SEO (optimalizace pro vyhledávače), jehož znalost je pro psaní našich článků nezbytná

Podpis dobrovolnické smlouvy, která je součástí uzavření vzájemné spolupráce

Upřednostňujeme spolupráci na delší dobu

Studium žurnalistiky výhodou, ale rozhodně ne nutností

Pobyt či studium v Brně také výhodou (pro lepší možnost osobních setkávání)

Zajímat se o neziskový sektor, vzdělávání, osobní a kariérní rozvoj, cestování

“Díky dobrovolnictví v Mladiinfo si rozšíříš obzory, poznáš skvělé lidi a dostaneš příležitost dělat něco, co má smysl.”

Co dobrovolnictvím získáš ty?

Prioritní místo na domácích i zahraničních projektech organizovaných nebo spoluorganizovaných Mladiinfo ČR (přečtěte si zážitky účastníků jednoho z nich)

Praxi v psaní článků včetně porozumění SEO

Možnost získat potvrzení o praxi ke studiu

Možnost zapojit se do chodu kanceláře Mladiinfo ČR v Brně a poznat tak přední českou neziskovou organizaci zevnitř

Poukaz na půjčovné do Knihovny věcí Brno (kterou provozuje také naše organizace) v hodnotě 2 000 Kč

Pravidelné teambuildingy s Mladiinfo ČR 🍺

Přístup z první ruky k nabídkám na zajímavé akce a stáže

Seznámení se s ostatními inspirativními členy naší organizace

Možnost realizovat svůj nápad a zorganizovat vlastní akci

Nemusíš mít zkušenosti s psaním článků, ale důležitá je chuť naučit se něco nového, a především pravidla psaní pro náš web.

Máš zájem stát se redaktorem Mladiinfo ČR?

Napiš tvoje jméno a příjmení, kontakt a místo bydliště na mail redakce@mladiinfo.cz. Do předmětu emailu uveď “Hledáme redaktory 2023”.

Do mailu také připiš něco málo o sobě – co studuješ, kde pracuješ, tvoje zájmy a zkušenosti. O čem bys chtěl/a psát? Co je tvůj životní sen? Popiš nám svůj nejsilnější zážitek z cestování. Nebuď prosím skoupý/á na slovo. 😊

Vaše přihlášky pečlivě zvážíme a vybereme z vás ty, kteří se stanou redaktory a součástí Mladiinfo ČR!

Přihlašovat se můžeš do 7. 2. 2023.

zdroj: mladiinfo.cz (Esterka)

 

Jiří Gabriel Kalima23.01.2023